In memoriam: Tractorliefhebber Rien van Dinther

Dit weekend bereikte ons het droevige bericht dat de zeer gerespecteerde oldtimer tractorliefhebber Rien van Dinther, door een noodlottig ongeval op 79-jarige leeftijd is overleden.

In memoriam: Tractorliefhebber Rien van Dinther

Foto: In memoriam: Tractorliefhebber Rien van Dinther.

Rien was vele jaren een van de vaste deelnemers van onze oldtimer tractorshow de Motorische Demo-Dagen in Asten en de jaarlijkse tractor toertochten van VC de Krum die traditiegetrouw startte in de Zeilberg, waar hij ook deze zomer tijdens de 25-jarige jubileumtocht nog aan deelnam.

Het gehele jaar door bezocht hij vele vaste festiviteiten waar die met een hele serie John Deere Lanz tractoren en een aantal werktuigen van hetzelfde merk waaronder een hooilader, mestverspreider en vorkjesschudder te bezichtigen was.

In memoriam: Tractorliefhebber Rien van Dinther

Foto: In memoriam: Tractorliefhebber Rien van Dinther.

Als echte liefhebber trok hij afgelopen jaren naar verschillende evenementen zoals de dorsdag in Bladel, de oldtimershow in Asten, Koffie, Kletsen & Klassiekers in Someren-Eind, bij de grenslandtrekkers in Arendonk en op het Internationaal Historisch Festival in Panningen.

In memoriam: Tractorliefhebber Rien van Dinther

Foto: In memoriam: Tractorliefhebber Rien van Dinther.

Want Rien was een liefhebber puur sang die je overal op bijeenkomsten met zijn materiaal tegenkwam om er heerlijk een weekend van te genieten.

De oldtimerwereld verliest met Rien van Dinther een zeer toonaangevende hobbyist.

Vanaf deze plaats wensen we alle familieleden en nabestaanden heel erg veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies.

 
Bestuur en organisatie
VC de Krum