Achter de schermen bij de Motorische Demo-Dagen

Ter voorbereiding van de 23ste Motorische Demo-Dagen is er in de afgelopen weken achter de schermen op onze vaste evenementenlocatie een nieuwe start gemaakt met de eerste werkzaamheden ‘om alle deelnemers over enkele weken weer van harte welkom te heten op het roemruchte Astense showterrein’, waar wij u met alle Brabantse gastvrijheid met een brede glimlach hopen te ontvangen!

Onze meesterlijke chef-kok John Aarst zorgde voor een overweldigende unieke maaltijd van formaat!

Foto: Onze meesterlijke chef-kok John Aarst zorgde voor een overweldigende unieke maaltijd van formaat!.

Krummige lentekriebels

Want nu na het lange winterseizoen de Krummige lentekriebels in vol ornaat beginnen op te krabbelen en dus aan alle kanten voor de dag komen, wordt het langzaamaan tijd het seizoen binnenkort officieel te openen.

Aanmeldingen

In de afgelopen maanden werd er al gestart met de voorinschrijvingen voor het evenement en nu deze geleidelijk aan op z’n einde lopen worden de vaste contouren op locatie in gereedheid gebracht.

Actuele berichtgeving

De komende weken is alle berichtgeving over dit evenement hier te volgen, waar we u van de laatste informatie op de hoogte zullen houden.

Kortom, de Motorische Demo-Dagen vormen wederom het decor voor de officiële start van het oldtimer seizoen voor 2025 op Nederlandse bodem!