Daverende aftrap Motorische Demo-Dagen met Rowwen Hèze tribute band

De 24ste editie van de Motorische Demo-Dagen komt met rasse schreden dichterbij en we beloven jullie dat we dit seizoen met een grandioze opening zullen starten, want de onvervalste Rowwen Hèze tribute band geeft als Dowwen Hèze een daverende aftrap van het oldtimer seizoen.

Daverende aftrap Motorische Demo-Dagen met Rowwen Hèze tribute band

Foto: Daverende aftrap Motorische Demo-Dagen met Rowwen Hèze tribute band.

Zij brengen als een stel Bourgondiërs vol Limburgs trots met vele herkenbare muzikale klanken een groot feest der herkenning met ‘n enorm eerbetoon aan deze OERBEKENDE GROOTHEDEN…!!!

Dialectrock wordt immaterieel erfgoed

Als een van de meest ervaren en enthousiaste “Rowwen Hèze tributebands” van dit moment vertolken zij een van de grootste Limburgse muzikale erfgoederen die begin deze maand onder de noemer DIALECTROCK als immateriële erfgoederen werden uitgeroepen.

Dusssss… geniet van de allerbeste ingrediënten: Accordeon, Folk en Polka, positieve energie, hartstochtelijk temperament en zuidelijke gemoedelijkheid, want ‘t is een kwestie van geduld…, maar dan wordt het met Dowwen Hèze en enorme klappers als “Bestel mar, Limburg, Maria en alle andere opzwepende en energieke liederen ‘n biertje in de lucht meezingen en meedansen eindelijk een groot feest in de tent”.

Knal hem snel op je agenda: “VRIJDAGAVOND 17 APRIL” showterrein Heesakkerweg te Asten ❤️‍🔥.

Dowwen Heze is via de digitale snelweg bereikbaar voor iedereen…

https://www.dowwenheze.nl
https://www.facebook.com/dowwenheze
https://www.instagram.com/dowwen_heze

Wij tellen ondertussen samen met jullie verder af…