Foto's voorbereidingen Motorische Demo-Dagen 2006
Klik op de foto voor een uitvergroting
|
De komende maanden vind je hier een overzicht van de voorbereidingen aan de Demo-Dagen.
Er is de afgelopen weken flink gewerkt om de inschrijfformulieren de deur uit te krijgen. Deelnemers kunnen verder ook inschrijven; door een formulier te downloaden. Een inschrijfformulier kan je hier downloaden.
Alle inschrijvingen dienen ondertekend opgestuurd te worden. De adresgegevens kun je vinden bij Contact. Adreswijzigingen worden hier ook doorgegeven.
John is druk doende geweest met de deelnemernummers.
Tijdens de Demo-Dagen zal Jan Renders met Lanz Bulldog Club Zeelst de tarwe volgens traditie komen dorsen. Op de foto's staat de Stoommachine en Jan's nieuwste aanwinst; een apparaat om machinaal klompen te maken. John, Stefan en Peter waren bij hem op bezoek in Veldhoven-Zeelst.
Het perceel voor de feesttent wordt gedeeltelijk met klinkers verhard. De Krum rukte met groot materieel uit. Vele handen met Eric als uitvoerder, zorgde dat de klus snel geklaard was.
John, Stefan, Peter en Tibo tijdens het lintzaag slijpen bij Martin v.d. Moosdijk in Escharen (gem. Grave).
Met de vrienden van de sportclub heeft Martin afgelopen week de tarwemijt gebouwd. Slechts enkele muizen konden aan de hooivork ontsnappen.
Op het showterrein is weer plaats genoeg, afgelopen zondag werden de stammen gekluift. John, Martin, Peter en Michiel zorgden voor het teamwork.
Leden van vriendenclub de "Buffels" zorgen onderleiding van Harrie v. Neerven dat de Trekkerslep zal worden opgeknapt.
De Høkers voor Roemenië brengen op zondag 23 april een optreden in de feesttent. Afgelopen vrijdag brachten we in Wijk en Aalburg een bezoek tijdens een optreden met Jantje Smit in de grote tent.
Afgelopen donderdag is een begin gemaakt met de bomenrooi. Hierdoor ontstaat extra plaats op het showterrein waardoor het ploegterrein bij de nieuwe indeling naar achteren opschuift.
Afgelopen week waren de "Buffels" hard in de weer; met de opknapbeurt van de sleepmat. Er werd veel gelast, gepast en gemeten.
Het P.R. team zorgde voor flinke promotie. Tibo, Peter en John hebben de Gemeente Asten met plakkaten gesierd.
De voorbereidingen op het showterrein.
Achter de schermen; werd op de Krum-redactie, tot de vroege ochtend aan het programmaboekje gewerkt.
Op het showterrein worden de laatste werkzaamheden verricht.
De laatste stoelen op zijn plaats hé hé eindelijk klaar.
Klik hier voor Foto's van de Motorische Demo-Dagen
|